netokogus: 50kapslit

NADH on vitamiini B3 (niatsiini) bioloogiliselt aktiivne vorm. Seda vormi saab organism teiste B3-vitamiini vormidega võrreldes tõhusamalt kasutada. Toidulisand aitab kaasa energiavahetusele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ning on hea nahale ja limaskestadele. Samuti aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

See ühend mängib keskset rolli paljudes ainevahetusprotsessides, näiteks rasvhapete metabolismis. NADH on tundlik ühend, mis valguse ja hapnikuga kokkupuutel kergesti laguneb.

NADH toote ainulaadne mikrokapseldamise meetod on loodud ühendi kaitsmiseks, parandades selle säilivusaega ja tõhusust. Toodet kaitseb ka uudne kapsel, mis tagab, et toimeaine jääb mao läbimisel puutumatuks ja vabaneb ainult soolestikus, kus see tõhusalt imendub.

Toode aitab vähendada väsimust ja kurnatust, soodustab normaalset energiavahetust, närvisüsteemi talitlust ja psühholoogilisi funktsioone. Lisaks soodustab see normaalsete limaskestade ja naha säilimist.

Annustamine:
2 kapslit päevas koos vedelikuga (tühja kõhuga ja umbes 30 minutit enne sööki)

Ei soovitata rasedatele, imetavatele ega lastele.

Hoiatused: Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ei sisalda piima, laktoosi, pärmi ega gluteeni. Ei sisalda suhkrut, soola, tärklist, maisi, soja, magustusainet.  VEGAN TOIDULISAND

Kõlblik kuni: vaata märgist pakendilt.

Säilitamine: säilitatakse toatemperatuuril, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: New Organics OY, Amerintie 1, 04320 TUUSULA, Soome

Maaletooja: NordenBio OÜ, Gonsiori 3 Tallinn,Eesti   +372 5577765