Atsetüül-L-karnitiin on karnitiini atsetüülitud vorm, millel on parem biosaadavus ja parem imenduvus läbi neuroloogiliste membraanide. Selle tulemusel annab see nootroopseid (kognitiivsete funktsioonide parandamine) ja neuroloogilisi eeliseid. Inositool võib mõjutada aju neurotransmittereid, sealhulgas serotoniini. Suured annused võivad olla kasulikud teatud ärevushäirete, näiteks paanikahäirete, raviks. Koliin on tuntud oma nootroopse toime tõttu, kuna keha sünteesib sellest kõige olulisema neurotransmitteri atsetüülkoliini. Koliini kasutatakse kõrge kolesteroolitaseme vastu võitlemiseks, mälu parandamiseks ja maksa kaitsmiseks. B3-vitamiin ehk niatsiin aitab kaasa energiavahetusele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ning on hea nahale ja limaskestadele. Samuti aitab vähendada väsimust ja kurnatust. B1-( tiamiin) toetab aju tööd ning on oluline kõrge vaimse pingega perioodidel. Lions Mane seen (Hericium erinaceus) on efektiivne toidulisandi komponent, mis toetab mitmekülgselt sinu kognitiivset võimekust, parandades keskendumisvõimet ja mälu. Lisaks tugevdab Lion’s Mane immuunsüsteemi ja vähendab stressitaset. ( Tootes sisalduvat Lion’s Mane seent kasvatatakse Soomes)

Kasutamine: 2 mõõtlusikat pulbrit segada hommikul vee või mahlaga (mõõtlusikas sisaldub pakendis).

Koostisosad: asetyyli-l-karnitiin (atsetüülkarnitiin)  inositool, Lions mane seene pulber , koliin, niatsiin( B3 Vitamiin), B6-vitamiin, tiamiin B1, B12-vitamiin.

Ei sisalda suhkrut, soola,pärmi, tärklist, maisi, sojat ja magustusaineid (suhkruasendajaid). Gluteeni- ja laktoosivaba. VEGAN TOODE!

Hoiatused: toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi.

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kui oled rase, imetav ema või tarbid igapäevaselt ravimeid, siis konsulteeri enne toidulisandi tarbimist oma perearsti või apteekriga.

Kõlblik kuni: vaata märgist pakendilt

Säilitamine: Säilitatakse toatemperatuuril, kuivas ja  lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: New Organics OY, Soome

Maaletooja: NordenBio OÜ