Puhdas+ Strong Silica Tonic 500 ml / Tugev ränigeel

Puhdas+ Strong Silica Tonic 500 ml / Tugev ränigeel

19.20

6 laos

netokogus: 500ml

Puhas mineraalne ränigeel aitab leevendada ägedaid ja kroonilisi seedetrakti vaevusi nagu kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, kõhupuhitus, kõhulahtisus, kõhukrambid, kõrvetised, täiskõhutunne ja on tõhus ärritatud soole sündroomi sümptomite vähendamisel.

Silicea seedetrakti geeli toimet avaldav komponent on ränigeel (ränihappegeel). Ränigeeli teeb eriliseks selle ebatavaliselt suur patogeenide ja patogeenide mürkainete sidumise võime. See tähendab, et patogeenid ja nende mürkained seotakse seedekulglas füüsilise protsessi käigus ning väljutatakse soolestiku kaudu loomulikul teel. Silicea seedetraktigeel leevendab sümptomeid ja soodustab ärritunud seedekulgla taastumist. Ränigeel seob lisaks patogeenidele gaase ja aitab neid organismist väljutada vähendades puhitustunnet.

Kasutamisjuhised: 15-45 ml ööpäevas

Pudelit loksutada enne kasutamist!

Kolloidne ränidioksiid, 520-1560 mg
– millest räni, 247-741 mg

Koostisosade loetelu:Puhastatud vesi, ränidioksiid, stabilisaator (karboksümetüültselluloos), säilitusaine (kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat), happesuse regulaator (sidrunhape).

*Gluteeni- ja laktoosivaba, magustamata, vegan

Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Deklareeritud soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist ega tervislikku eluviisi. Toodet tuleb hoida väikelastele kättesaamatus kohas.
Haigusega kaasneva kõhulahtisuse korral tuleb piisavalt juua, et ei tekiks vedelikupuudust. Eriti oluline on viivitamatu vedeliku asendamine laste puhul. Palun võtke teisi preparaate (eelkõige ravimeid) vähemalt 2 tundi enne või pärast Silicea seedetrakti geeli manustamist, vastasel korral võib see mõjutada ravimite toimet. Pikaajalise kasutamise korral tagada tervislik ja tasakaalustatud toitumine.
Tugevate valude või kõrge palaviku korral või juhul, kui ravi ei anna 3 päeva jooksul tulemusi, pöörduge arsti poole.

Säilitamistingimused
Hoida temperatuuril kuni 25°C ja kaitstuna külmumise eest. Säilitada avatuna toatemperatuuril 3 nädalat või külmkapis 3 kuud.

Tootja:
New Organics OY , Soome

Esindja Eestis: NordenBio OÜ, Tallinn, Tel: 5577765

6 laos

Kirjeldus

Pudas+ Silica Tonic on ränigeeli toode. Räni esineb looduses hapnikuga seotud kujul, nt. taimedes, merevees ja kivimites.  Puhdas+kvaliteetne toidulisand. Selle valmistamisel ei kasutata mittevajalikke koostisosi, nagu värv- või maitseaineid.

Pakend on valmistatud Soomes taaskasutatud plastikust.

Lisainfo

Kaal 0.2 kg
Mõõtmed 15 × 10 × 15 cm

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top