Opti MSM 250g

Opti MSM 250g

14.00

1 laos

Opti-MSM ehk metüülsulfonüülmetaan on väävliühend, mida leidub meie kehas looduslikult. Puhtal kujul on see lõhnatu valge kristalliline pulber, millel on natuke kibe maitse. Opti-MSM-pulber sobib eriti hästi oma naha ja sidekoe seisundist hoolivatele inimestele ning rohket paindlikkust nõudvate spordialade harrastajatele.

Koostisosad: 100% Opti-MSM (metüülsulfonüülmetaan) Toode ei sisalda pärmi, soola, sojat. Gluteeni – ja laktoosivaba.
Annustamine:  1 spl. päevas (10g) sisaldab 10 000mg MSM-i  ( tarbimist alustada  väiksemate kogustega näit.  1/2 spl.päevas)
Hoiatus: Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.  Säilitamine: säilitatakse toatemperatuuril, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.
Kõlblik kuni: vaata märgist pakendilt

Tootja:  New Organics OY ,SOOME

Maaletooja: NordenBio OÜ, Eesti

 

1 laos

Kirjeldus

 

MSM on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend (metüülsulfonüülmetaan).

MSM – pulber toetab luustiku, liigeste, lihaste, naha, juuste ja küünte heaolu. MSM toetab allergiate, põletike ja valu korral (pea-, lihase-, liigesevalude korral). Väävel toetab keha kaitsmist oksüdatiivse stressi ja toksiinidest tuleneva mõju eest, teda on rohkesti naha ning küünte valkudes. Väävlit on vaja pea kõigi organismis leiduvate valkude ja ensüümide toimimiseks. Väävel on põhikomponent kollageeni, elastiini, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Ta toetab lihaste paindlikkust ja tugevust, luid, liigeseid ning ka naha, juuste ja  küünte heaolu. Väävel toetab lihaste ja liigeste liikuvuse säilimist.

 

Lisainfo

Kaal 0.3 kg
Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top