Piimhappebakterid /5miljardit/ tsingiga 75kapslit

Piimhappebakterid /5miljardit/ tsingiga 75kapslit

18.60

3 laos

Piimhappebakterid tsingiga

netokogus: 75 kapslit

Toidulisand soolestiku mikrofloora tasakaalu säilitamiseks ning immuunsüsteemi toetamiseks lastel ja täiskasvanutel.

Toode sisaldab valikut piimhappebaktertüvedest, mis on looduslikult resistentsed maohapete suhtes. Tootmise käigus kaitstakse piimhappebakterid spetsiaalset Bio-SupportTM tehnoloogiat kasutades peptiid-polüsahhariidkompleksiga. See tehnoloogia tagab bakterite elujõulisuse tootmisprotsessi ajal, toote säilitamisel ja mao happelise keskkonna läbimisel. Kaitse tagab bakterite jõudmise peensoolde elujõulistena. Peensoole limaskest on piimhappebakterite põhiliseks kinnitumis-, paljunemis- ja toimimiskohaks.  Hoolikalt valitud bakteritüvede toimivust ja ohutust on tõestatud mitmetes erinevates uuringutes.

Koostis: 1 kapsel sisaldab* Bifidobakterium lactis 1 miljard -, Lactobacillus rhamnosus 2,5miljardit -, Lactobacillus casei 1 miljard-, Lactobacillus reuteri 0,5 miljardit elusat piimhappebakterit+ tsinksitraat 10mg, riisijahu.

Kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (vegekapsel)

Kasutusjuhend: 1 kapsel ööpäevas

Parim enne kuupäev: vaata pakendilt

Toodetud Soomes

3 laos

Tootekood: 6430050004163 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Piimhappebakterid moodustavad organismis heade bakterite kogukondi ja takistavad kahjulike bakterite vohamist, aidates organismi tasakaalu hoida.

Ebatervislik toitumine, keskkonnamürgid ja kõrge stressitase on vaid mõned tegurid, mis muudavad soolestiku mikrofloora liigivaesemaks ja teevad meid haigustele vastuvõtlikumaks.

Piimhappebakterid muutuvad inimeste jaoks aktuaalseks tavaliselt antibiootikumikuuri ajal, reisides või kõhulahtisuse korral.

Lisainfo

Kaal 0.1 kg
Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top