Elektrolüütide tarbimine on eriti oluline ketogeense dieedi ajal või juhul kui treenite ning higistate palju. Puhas + KETO Elektrolüütide pulber sisaldab keha jaoks olulisi elektrolüüte just õiges vahekorras; magneesiumi, kaaliumi, naatriumi  kaltsiumi.ja kloriidi. Toode sisaldab ka glütsiini (aminohape) ning C-vitamiini. Keha optimaalse vedeliku tasakaalu säilitamiseks on vaja elektrolüüte. Vedeliku tasakaalul on terviklik mõju meie keha toimimisele. Vedeliku tasakaalul on suur roll soojuse reguleerimisel, seedimisel, toitainete imendumisel ja transpordil rakkudesse. Vedeliku tasakaal mõjutab märkimisväärselt vererõhku.Vedeliku puudusest tingitult tekib organismis mineraalainete puudus. Mineraalainete puudus on sageli krampide ja peavalude põhjustaja.

KETO dieet põhjustab kudedes vedeliku ja elektrolüütide kadu ning seepärast on oluline neid toidulisandina tarbida.

Toode sisaldab C-vitamiini,kaltsiumi, kloriidi, naatriumi, kaaliumi ja magneesiumi. Pulber sisaldab ka värskust pakkuvat C-vitamiini ning aminohapet Glütsiini.

Pulbrit on soovitatav võtta vedeliku tasakaalu säilitamiseks dieedi muutmise, higistamise, palaviku, kõhulahtisuse või oksendamise ajal.

Pulber sisaldab ainult toimeaineid. Ei maitse- ega magustajaid, ei värvaineid. Valmistatud Soomes.

ANNUSTAMINE: Täiskasvanud 3 mõõtlusikat 1-3 korda ööpäevas. Segage pulber 5 dl vee või muu vedelikuga. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

TOITUMISALANE TEAVE: 3-9 mõõtlusikat.

Magneesium 26–78 mg (* 7–21%)
Kaltsium / Kaltsium 42–126 mg (* 5–16%)
Kaalium 79–237 mg (* 4–12%)
Naatrium 579–1737 mg
Kloriid / kloriid 708–2124 mg. (* 89–266%)
Glütsiin / glütsiin 500–1500 mg
C-vitamiin / vitamiin 220–660 mg (* 275–825%)

*% päevasest võrdluskogusest