Sport Collagen Hydrolysate

netokogus: 260 g

Kõige efektiivsemaks imendumise poolest on tunnistatud hüdrolüüsitud kollageen. Hüdrolüüsimise käigus lõhustatakse kollageeni suured molekulid väiksemateks, võimaldades kollageenil efektiivselt organismi imenduda. Hüdrolüüsitud kollageeni kasutamine ei ole mitte ainult kasulik liigese- ja lihasevalu vastu, vaid on osutunud ka tõhusaks ennetavaks kaitseks selliste probleemide eest. Hargnenud ahelaga aminohapped, mida sisaldab hüdrolüüsitud kollageen, parandavad organismi valgu sünteesi ja ühtlasi suurendavad valgu sünteesi tulemuslikkust. Need koosmõjud suurendavad nii lihaste massi kui ka tekkimist. Lisaks on kliinilised uuringud näidanud, et hüdrolüüsitud kollageeni toidulisandid aitavad liigesevalu vastu ja vähendavad liigeste kahjustuste riski sportlastel.

Toode sisaldab 100% hüdrolüüsitud kollageeni.

Kasutamine: Täiskasvanud:1 supilusikas ööpäevas, segada vee või smuuti sisse. Kasutada vajadusel sheikerit või blendrit

Koostisosad: hüdrolüüsitud veisekollageen (1 spl.=7g.kollageeni)

Toitumisalane teave 1 spl.
veisekollageen 7 g

Toode ei sisalda: kunstlikke maitse-, magustus-, säilitus- ja värviained. Gluteenivaba.

Hoiatused: mitte kasutada toidulisandit  mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku elustiili asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Kõlblik kuni : vaata märgist pakendilt. Säilitamine: säilitatakse toatemperatuuril, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: New Organics OY, Soome

Maaletooja :  NordenBio OÜ , Tallinn