Toorkakao on erakordse toiteväärtusega, sisaldades; magneesiumi, kroomi, rauda, mangaani, antioksüdante, lahustuvaid kiudaineid. Kakao sisaldab palju flavonoide, polüfenoole ja rikkalikult antioksüdante.  Uuringud näitavad, et kakao parandab meie insuliinitundlikkust, mis omakorda vähendab insuliini taset organismis. Kakao aitab alandada stressi, suurendades organismis serotoniini (õnnehormooni) taset. Kakao tarbimine stimuleerib ajufunktsioone ning parandab südame ja südame-veresoonkonna talitust. Kakaol on põletikuvastased omadused.

Toorkakao on hea kiudainete allikas ja sisaldab palju E- ja C-vitamiini, lisaks ka kehas mõnutunnet tektavaid aineid (sh. trüptofaani, 5-HTP-d, serotoniini, dopamiini).

Toorkakao on number üks magneesiumiallikas. Magneesium toetab südant, aitab kaasa ajutegevusele ja seedimisele, lõdvestab lihaseid, aitab menstruaalvalude korral. Kui kehal on piisavalt magneesiumi paraneb keha verevarustus ja sellega koos ka hapnikutasakaal ning toitainete kättesaadavus kogu organismis paraneb.

Kakao sisaldab rauda. Raud on osa hapnikukandjast hemoglobiinis, mis hoiab meie verd tervena ja kaitseb verevaeguse eest.

Kakao sisaldab piisavalt kroomi, et katta selle igapäevast vajadust. Kroom aitab tasakaalustada veresuhkru taset.

Kakao sisalab vajalikke omega 6 rasvhappeid. Toorkakaol on omadus vähendada söögiisu aidates seeläbi kaasa kaalu alandamisele, suurendada tähelepanu ja keskendumisvõimet. Tänu seratoniini sisaldusele teeb kakaooa söömine otseses mõttes õnnelikuks.

 

Toiteväärtus                                                                          100g
Energia 2504 kJ (598 kcal)
Rasva 46g
Süsivesikud 33,6g
Millest suhkrut 2g
Kiudainet 17,2g
Proteiini 12,2g
Soola 0,13g

Toode on laktoosi- ja gluteenivaba, ei sisalda sojat,pärmi,soola.

100% Vegan

Kõrge kvaliteediga ja testitud puhtus.

Kasutamine: müslis, pudrus, jogurtis, smuutides, küpsetistes, valmista kuuma jooki.
Koostis: 100% orgaaniline toorkakao. Pakitud tehases, kus käideldakse ka pähkleid.
Säilitamine: jahedas, pimedas ja kuivas kohas.