Tugev Nattokinaas 2000 FU

netokogus: 120 kapslit

Ensüüm-natokinaas

Toidulisand inimestele keda vaevavad vereringeprobleemid, näiteks suurenenud risk trombide tekkeks, nagu kroonilised aterosklerootilised (südame, aju, perifeersete arterite) haigused, arütmiad, diabeet, arteriaalne hüpertensioon. Seda võib soovitada ka kõigile venoosse trombemboolia riskiga inimestele, näiteks pikaajalist jäsemete immobilisatsiooni vajavad patsiendid, kaasuva onkoloogilise haiguse korral ja samuti naistele, kes tarvitavad suukaudseid kombineeritud rasestumisvastaseid vahendeid.

Toidulisand on sobiv valik pikalt istumisega reisidel või veenilaienditega patsientidele. Nattokinaas omab loomulikku trombe lõhustavat toimet, veresoonte seina adhesiivseid omadusi vähendavat ja vere hüübimist pärssivat toimet, toetab vereringet ning aitab ennetada või pidurdada ateroskleroosi. Tegemist on toidulisandiga, mis on ohutu, hästi talutav ja sellel puuduvad olulised kõrvalmõjud.

Kasutamine: 2 kapslit ööpäevas.

Koostisosad: täiteaine riisitärklis , nattokinaasi ( ensüüm, mis on valmistatud spetsiaalselt fermenteeritud väiksematest sojaubadest, mida kääritatakse Bacillus subtilis natto bakteritega) * kapsel-  hüdroksüpropüülmetüültselluloos (vege kapsel)

Toode ei sisalda: säilitusained, magusained,piima, suhkrut,soola,  kunstlikke maitse- ja värviained. Gluteeni- ja laktoosivaba.

Toode sobib taimetoitlastele!

Toitumisalane teave: 2 kapslit

Nattokinaasi -2000 FU

*% ööpäevasest võrdluskogusest täiskasvanutel NRV*

Hoiatused: Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku elustiili asendajana. Rasedatel või imetavatel emadel või retseptiravimeid võtvatel inimestel palume eelnevalt konsulteerida oma tervishoiutöötajaga.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kõlblik kuni: vaata märgist pakendilt.

Säilitamine: säilitatakse toatemperatuuril, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: New Organics OY, Soome

Maaletooja: NordenBio OÜ