Taimset päritolu D3  vitamiin 50 µg 

Netokogus:17g/60 kapslit

Kapslid sisaldavad taimset päritolu D3 vitamiini mida vajame immuunsüsteemi, luude ja hammaste heaoluks.

D-vitamiin on nii toidust saadav toitaine kui ka hormoon, mida keha on võimeline päikesekiirguse toimel sünteesima. D-vitamiin on luude tervise seisukohast sama oluline kui kaltsium. Tal on oluline roll kaltsiumi ja fosfori imendumises, mis mõlemad on luude ehituse komponendid, ning nende mineraalainete tasemete hoidmisel veres. Kui toidus on piisavalt kaltsiumit ja fosforit, soodustab D-vitamiin nende imendumist seedetraktist, kui nimetatud mineraalaineid on toidus liiga vähe, vähendab D-vitamiin nende väljaviimist organismist neerude kaudu ning vabastab neid luudest. D-vitamiini puudusel omastub peensoolest vaid u 10–15% kaltsiumist, piisava taseme korral aga u 30%, tõustes 80 protsendini raseduse, imetamise ja kiire kasvamise ajal.

Enamikul keha kudedel ja rakkudel on D-vitamiini retseptorid, mis annab tunnistust D-vitamiini laiast bioloogilisest rollist organismis. D-vitamiin osaleb immuunsüsteemi töös, südamelihase talituses, närvikoe funktsioneerimises, teda on vaja normaalseks verehüübeks.

Kasutamine: 1-2 kapslit  ööpäevas.

Koostisosad: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsel), kolekaltsiferool, riisijahu

Toode ei sisalda: sojat, pärmi, säilitusained, magusained, kunstlikke maitse- ja värviained. Gluteenivaba.

Toode sobib taimetoitlastele!

toitumisalane teave        1 kapsel

D3-vitamiini        50 µg (*1000 %)

*% ööpäevasest võrdluskogusest täiskasvanutel NRV*

Hoiatused: Mitte kasutada toidulisandit   mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku elustiili asendajana. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kõlblik kuni: vaata märgist pakendilt.

Säilitamine: säilitatakse toatemperatuuril, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: New Organics OY, Soome

Maaletooja: NordenBio OÜ ,Tallinn