Bioaktiivne Curcumin C3 Complex + BioPerine 60 kapslit

Bioaktiivne Curcumin C3 Complex + BioPerine 60 kapslit

22.00

3 laos

netokogus: 60 vegekapslit  26g.

 

Kurkum sisaldab rikkalikult võimsaid antioksüdante, samuti C-, E-, K ja B6-vitamiini. Mineraalaineist on selles rikkalikult rauda, mangaani, vaske ja kaaliumit. Kurkumis leiduva 200 aktiivaine seas on kõige rohkem kuulsust kogunud kurkumiin. Tegu on ühe kõige põhjalikumalt läbi uuritud taimse ühendiga, mille terapeutilist võimekust on kirjeldatud üle tuhandes teadustöös.

Kurkumiin on laialt tunnustust leidnud oma vähivastaste omaduste tõttu. Eriti tõhus on see aine järjest sagedamini esinevate, sünteetilistest hormoonidest, keskkonnamürkidest ja pestitsiididest tulenevate östrogeeniretseptor-positiivsete vähkide (näiteks rinnavähk) pärssimisel. Teadusuuringutes on tõestatud kurkumiini eesnäärme- ja käärsoolevähi, lapseea leukeemia, kilpnäärme vähi ja nahavähi (melanoomi) vastane toime.

Kasutamine:​ Täiskasvanud : 1 kapsel ööpäevas.

Koostisosad:​ patenteeritud Curcumin C3 Complex  ( demetoksükurkumiin ja bisdemetoksükurkumiin) 250mg millest kurkuminoidid- 237,5 mg

hüdroksüpropüülmetüültselluloos (vege kapsel)

Bioperine – orgaanilist musta pipra ekstrakti 10 mg.

Toode ei sisalda: Kunstlikke lõhna-, maitse- ja säilitusaineid, toiduvärve, magusaineid, suhkrut, gluteeni, kala, soja, muna, laktoosi, pähkleid ega geneetiliselt muundatud koostisosi.

Hoiatused:
Enne kasutamist peaksid arstiga konsulteerima sapipõie probleemide ning gastroösofageaalse reflukshaiguse all kannatavad inimesed. Samuti need, kel on veri vedel ja/või kasutavad verdvedeldavaid ravimeid.

Soovituslik on lõpetada kasutamine kaks nädalat enne operatsiooni või mõnda muud invasiivset meditsiinilist protseduuri, kuna on täheldatud veritsusriski suurenemist.
Raseduse ja imetamise korral ei ole soovituslik kasutada.

Kõlblik kuni : ​vaata märgist pakendilt.

Säilitamine: säilitatakse toatemperatuuril, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Tootja:​ New Organics OY, Soome

Maaletooja :​ NordenBio OÜ Harjumaa, Tallinn

3 laos

Tootekood: 6430077250321 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Tootetutvustus:
• Toode aitab tugevdada immuunsüsteemi vastupanuvõimet
• Omab antioksüdantset toimet
• Toetab närvisüsteemi ja vereringlust ning soodustab maksatalitlust
• Kaitseb mikroobide ja parasiitide eest
• Ühes purgis 60 kapslit
• Sobilik veganitele

Lisainfo

Kaal 0.048 kg
Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm
Go to Top