BCAA aminohape 100%

BCAA aminohape 100%

11.25

2 laos

netokogus: 225g

BCAA 2:1:1 hargnenud ahelaga aminohapped- sisaldab kolme tähtsamat asendamatut aminohapet, mida organism ei suuda ise sünteesida ja mida seetõttu peab neid saama toidust. 2:1:1 suhe on efektiivseim BCAA sisaldus aminohappetootes.

Uuringutes on tõestatud, et hargnenud ahelaga aminohapped kiirendavad taastumist, stimuleerivad lihaskasvu ja parandavad sooritusvõimet. Hargnenud ahelaga aminohapped imenduvad kiiresti, seega soovitame neid tarbida vahetult enne ja pärast treeningut.

Koostisosad: leutsiin, valiin, isoleutsiin
Toitumisalane teave :(2 tl / 10 g)
L-leutsiin(mg), 5000
L-isoleutsiin (mg), 2500
L-valiin (mg), 2500

Teave allergeenide kohta: toode ei sisalda suhkrut, säilitusaineid, värvaineid, pinnakäsitlus aineid, sojat,pärmi .Laktoosi- ja gluteenivaba .
Kasutamine: 2 tl ööpäevas segada vee või mahlaga. Toode on kergelt lahustuv.
Hoiatus: Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi.
Säilitamine: säilitatakse toatemperatuuril, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.
Kõlblik kuni: vaata märgist pakendilt
Tootja: New Organics, Soome
Maaletooja: NordenBio OÜ  Harjumaa, Tallinn

2 laos

Tootekood: 6430077250086 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

  • L-L-isoleutsiin: L-L-isoleutsiin on aminohape, mille toime on suunatud lihaste kaitsmisele ja energiaga varustamisele, lisaks suurendab vastupidavust ja energeetilist potentsiaali. L-L-isoleutsiin võib ka kiirendada taastamisprotsessi lihaste vigastuste ja naha kahjustuste korral. Nagu ka L-leutsiin ja L-valiin, omab see antikataboolset ja anaboolset rolli. Sportlaste jaoks on tähtis, et L-L-isoleutsiin soodustab lihaskoe paremat jaotumist ja aitab ennetada kataboolseid protsesse. Selle aminohappe peamine ülesanne seisneb suhkru kasutuse stabiliseerimises. See on kergelt omastatav ja lihaskoes kasutatakse seda energia tootmiseks.
  • L-valiin: L-valiin on asendamatu aminohape, mis on hädavajalik kudede moodustumiseks, lihaste regeneratsiooniks ja armkoe tekke vältimiseks. Inimese organism seda ise ei tooda ja seetõttu on toiduga saamine hädavajalik.  L-valiini peamisteks eelisteks on parem vastupidavus spordiga tegelemisel, parem kontroll lihaste üle, kaalulangetamist soodustav ja organismi toniseeriv toime. Nagu L-leutsiin, omab ka L-valiin antikataboolset ja anaboolset funktsiooni. Stimuleerib lihaste kasvu ja varustab organismi energiaga, aitab taastada lihaskudet ja soodustab haavade paranemist.
  • L-leutsiin: L-leutsiin on asendamatu aminohape, üks üheksast asendamatust aminohappest, millel on võtmeroll meie organismi struktuuride moodustamises, parandamises ja normaalses funktsioneerimises. Inimorganism ise seda ei sünteesi ja selle saamine toiduga on hädavajalik. L-leutsiini peetakse eluliselt vajalikuks sportlaste jaoks, kuna aitab taastada kõiki kudesid (sh luu- ja lihaskude), ennetab lihasmassi kadu ja soodustab rasvavaba lihasmassi suurenemist.
    L-leutsiini ei sünteesita maksas, seega on vajalik selle saamine kas toidu või toidulisandiga. L-leutsiin mängib võtmerolli lihaste terviklikkuse säilitamises ja uuendamises (valgusünteesi toetamine). Sellel on kaks tähtsat funktsiooni: antikataboolne (takistab rakkude lammutamist) ja anaboolne (soodustab lihaste regeneratsiooni). Tänu sellele mängib L-leutsiin võtmerolli taastumises peale sportlikke tegevusi.

Lisainfo

Kaal 0.3 kg
Mõõtmed 20 × 10 × 10 cm

Sulle võib meeldida ka…

Go to Top