Naturaalne Teepuuõli 10ml.

Naturaalne Teepuuõli 10ml.

10.00

1 laos

Netokogus: 10 ml

Originaalne teepuuõli (mida tuntakse ka melaleuca nime all) on puhas looduslik toode, mida on kasutatud Austraalias juba sajandeid. Teepuuõli on ainulaadne oma antiseptiliste omaduste poolest. On tõestatud, et see õli tapab erinevaid baktereid, viiruseid ja seeni, tänu millele sobib õli suurepäraselt erinevate nahaprobleemide puhul. Teepuuõli on tugev immuunsüsteemi stimulant ning soodustab haavade paranemist, sobib probleemse näonaha ja akne korral kasutamiseks.

Kasutamine: aroomiteraapias, inhalatsiooniks, kompressideks, vannis, nahahoolduses,

 Nahahooldus: Kanda vatitikuga otse põletikus vistrikule või sääsepunnidele, õli aitab kaasa epidermise mikrohaavade paranemisele.

 Inhalatsioon:  Külmetuse korral võib teha ka auruvanni, tilgutades teepuuõli kuuma vette ning hingates auru(5-10 minutit) sisse.

 

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tegemist on kõrgekontsentratsiooniliste ainetega, toodet säilitada lastele kättesaamatus kohas kindlalt suletud pudelis. Uute nahahooldustoodete kasutamisel proovige alati kanda väike kogus toodet piiratud nahapiirkonnale. Kontrollida allergia tekkimise võimalikkust (see on vajalik allergeenide suhtes tundliku naha korral). Aga üldjuhul ei tekita teepuuõli allergiat.
Vältida toote alla neelamist. Koheselt, kui ilmnevad ärritusnähud, vähendada kasutatava õli hulka ja tuulutada ruumi.

Säilitamisjuhised
Toodet hoida hästi suletuna, eemal päikesevalgusest, toatemperatuuril või soovitavalt jahedas.

1 laos

Tootekood: 0002004 Kategooriad: ,

Kirjeldus

(EN) Naturally purifying Tea Tree oil. The oil’s antiseptic and antibacterial properties help to improve the skin’s impurities. Also suitable for the treatment of insect bites and sores For external use only.

INGREDIENTS:
Melaleuca Alternifolia Leaf Oil 100%

Lisainfo

Kaal 0.1 kg
Mõõtmed 10 × 10 × 10 cm
Go to Top